Deník

Knižní odpadlík :)

12. dubna 2014 v 12:45 | Hráblík = )
Knižní odpadlík :)
Jo tak mě můžete nazývat :D
Ono je to těžké dát dohromady všechny vaše konížky, záliby, do toho povinnosti a starosti.
Jsem ve třeťáku, za rok maturuju (vím, to mě neomlouvá, plno lidí to zvládá i tak). Měla bych se učit, ale poslední dobou je jediná moje činnost sledování seriálů.
Asi mi hráblo, protože já opravdu nic nedělám :D ! A jenom se dívám na seriály. Sleduju jich moc a většinu určitě znáte, na něco se dívám, protože to miluju, na něco jenom proto, že nemám co sledovat, když čekám na další díl seriálů, které miluju. :D
Jsem blázen. Do toho si něco přečtu, ale musí mě to opravdu chytnout a zaujmout + strašná povinná četba.
A taky, kde brát peníze? :D No přeci na brigádě, kde už jsem mimochodem 3. rok! Strašně to uteklo :)
No, ale tak pokusím se to tu nějak rozproudit :)

Neaktivistka je zpátky! :)

20. května 2013 v 17:51 | Hráblík = )
Zdravím všechny, kteří i přes mojí totální neaktivitu na blog nezapomněli.
Můžu Vám všem s potěšením napsat, že se vracím zpátky :)

Doma je to trošku hektické, malovali jsme a tak jsem si přeskládávala všechny knížky, které byly naskládané v naplněných bednách! Kterých byo 5! Mám dvě docela velikostně normální knihovničky a s potěšením můžu říci, že knihovny jsou obě naplněné :)
Přidám foto

Ve škole ani nevím, jak to vypadá, ne že bych byla záškolačka :D To vůbec! Škola je pro mě priorita :) Jsem na praxi. Studuji veřejnou správu a praxi proto vykonávám na městském úřadě. Praxe mě baví, už jsem navštívila tři odbory a můžu přiznat, že takovou budoucí práci bych si klidně nechala líbit :)

Nakladatelství Jota se mnou navázalo spolupráci :) Dostala jsem od nich reading copy Avena: Skrytá, na kterou si již brzy budete moct přečíst recenzi :)

No při přeskládávání knihovny jsem našla pár knížek, které mě moc nezaujaly, proto jsem se rozhodla, že uspořádám soutěž :)

Myslím, že u mě na blogu je, na co se těšit, proto se mnou zůstaňte i nadále.
Zatím Vás zdravím a ať se Vám dobře daří ^^. :)

I am sorry ^^

2. února 2013 v 13:29 | Hráblík = )
Ahojte :)
Chci se Vám omluvit za neaktivitu :)
Ve škole to byly samé testy a tak... však to znáte :)
Jako omluvu chci udělat soutěž nejen o knižní ceny :) Zúčastníte se ? :)
A o co si asi tak představujete soutěžit :) ?

Copak jste dostali na vysvědčení? :)
Já jsem dostala sedm dvojek, ale mám i vyznamenání, takže jsem spokojená :) chci se odměnit a co nejdřív si koupit nějakou knižní odměnu :D Takže co mi doporučujete?

Jinak se mi povedlo navázat spolupráci s internetovým knihkupectvím KNIHCENTRUM.cz , což je naprosto super a ještě jednou děkuji :)
K zrecenzování mi poslali knížku Deník malé blondýnky o prázninách, což je možná knížka pro mladší čtenářky, ale u knížky se dost nasměji, takže určitě nelituji, že toto oddechové čtení mám :D

To je asi vše, co jsem Vám chtěla napsat, chci Vám popřát krásné jarní prázdniny (jestli už Vám začaly, protože mně začínají až za týden) a mějte se fanfárově! :)
Hráblík.

Kapitola 2013 Stránka 1. z 365

1. ledna 2013 v 23:41 | Hráblík = )
Kapitola 2013
Stránka 1. z 365
Takže vítám Nový rok 2013 :)
V tomto roce se budu snažit, abych toho hodně zvládla :) myslím knížky i školu a vlastně všechno :)
Moje cíle i sny si budu na blog přidávat a budu se o ně s Vámi dělit :)

Především si chci začít poctivě zapisovat knížky které přečtu, protože někdy ani nevím, kolik jsem toho přečetla :D Budu se tu dělit i o filmy, na které se budu dívat, začnu postupně s maturitní četbou, kterou chci doplnit filmem (pokud bude :D)
Jinak chci dosáhnout lepších výsledků ve škole :) a taky možná udělat něco se sebou :D

Chci, aby tento blog byl oblíbený, ale to nemyslím oblíbený všemi, stačí pár návštěvníků, které tohle moje povídání o knížkách a o mně zajímá :) Ti jsou důležitější, než někdo, kdo sem příjde jen proto, aby nakonec zvýšil návštěvnost sobě :)
Letos to bude čtvrtý rok od založení :) a letos to bude sedumnáct let, co jsem se narodila :) letos dodělám a úspěšně ukončím druhý ročník střední školy a letošek snad bude ještě lepší než ten loňský :)

Abych tak nějak završila ten loňský rok :) Potkala jsem mnoho úžasných lidí, ať už na blogu (Kane, Zuzie, Rodaw a další pro mě důležití blogeři :)), tak i ve skutečnosti (T.) :) začala jsem se bavit s lidma, kteří pro mě hodně znamenají a poznala, jací jsou někteří "kamarádi". Konečně jsem se taky nějak začala projevovat ve škole a ne jen tiše sedět :D :)

Proto doufám, že tento rok bude o mnoho lepší než 2012 :), protože kdyby byl, bylo by to naprosto BOŽÍ!

Takže Vám všem přeji boží rok 2013! :)
Váš šťastný Hráblík.

Pěkný Nový rok :)

31. prosince 2012 v 17:07 | Hráblík = )
Takže dneska už nic nepřidám, žádný knižní článek, ale chci Vám všem poděkovat a popřát do Nového roku spoustu úspěchů, knížek, zdraví, štěstí :) No prostě ať se vám splní všechno, co si přejete a pořád se jenom smějete :)

Užíjte si Silvestr a konec roku :)

Dáte si nějaké předsevzetí? :)

Já asi ne přímo předsevzetí, ale něco sama sobě slíbím :) (moooc knížek) :D
Jinak děkuji všem, co sem celý rok chodí, jsem moc ráda, za každý komentář :) a ráda chodím na ostatní blogy :) a hlavně Knižní sraz :)

No nic, loučím se s Vámi, starým rokem a vyrážím ven, tak AHOJ! :)

Nějaké tipy? :)

28. prosince 2012 v 0:02 | Hráblík = )
Zítra, vlastně už dneska jedu na Knižní sraz :)
a plánuji si koupit nějaké knížky, máte nějaké tipy? :D
Vánoce nám utekly a budou zase za rok :)
tak co jste dostali od Ježíška :)
Já 13 knížek a tím jsem si naplnila knihovnu,
takže už nemám ani místo :D
Což mi ale nebrání v tom, si koupit další knížky :D

Jinak se omlouvám za neaktivitu, ale nemám vůbec čas :( :)

Děkuji :)

27. listopadu 2012 v 18:46 | Hráblík = )
Zdravím všechny :)
Jsem ráda, že na můj blog pořád chodíte! :)
Blog si za ty tři roky prošel dost podstatnými změnami, stejně jako já :) Tohle bude takový článek, co vlastně můžete v budoucnu očekávat :).
Rozhodla jsem se, že od roku 2013 bude každý měsíc soutěž o knihy, protože se Vám musím pochlubit, vyhrála jsem knihu Železný král a osobně si myslím, že to není jen tak... vysvětlím
Pokud jste mezi těmi, kteří znají a viděli nebo četli Tajemství (The Secret), tak pochopíte... všechno, úplně všechno si ve svém životě přitahujeme sami a když se tak zamyslím, tak jsem vlastně udělala soutěž o Ostrov Duma Key, kterou vyhrála Rodaw a pár dní na to, mi přišel email s tím, že jsme vyhrála i já knihu Železný král! A víte co? Dneska jsem opět vyhrála u Kane! Prostě znamená to to, že čím více dáte Vy, tím více se vrátí Vám! :)
Ještě jednou moc děkuji za výhry! :)
Doufám, že splním svoje sliby a ještě bych chtěla změnit pozadí blogu, sice se mi líbí, ale zdá se mi, že ho mám už moc dlouho :D
No, co jinak ještě napsat? Snad jenom velké Díky všem, kteří si článek přečetli a napíšou mi i svůj názor :)

Jsem opravdu vytočená

2. listopadu 2012 v 20:39 | Hráblík = )
Jsem vzteklá!
Ve škole se mi moc nedařilo, ale od teď to hodlám napravit!
Všechny známky které jsem doposud dostala, tak s těmi je konec! Rozhodla jsem se, že se nebudu spokojovat s průměrem, ale že půjdu za svým snem a půjdu na vysokou. Líbila by se mi Masarykova univerzita, takže to znamená, že bych měla zabrat dvakrát tolik. Nevím, jestli budu mít dost času na knihy a blog, ale to je vedlejší v mém věku je pro mě důležité studium a jenom studium, takže nebudu ani tak moc číst. Začnu pořádně s povinnou četbou a učebnicemi. Čeká toho na mě hodně a myslím, že bude nejlepší, když začnu hned.
Pro začátek opravit dosud dostané známky a kouknout se na testy studíjních předpokladů :) abych věděla, čemu se hlavně věnovat ;) :)

Co vy a škola?

Zdraví Vás budoucí studentka vysoké školi a budoucí prezident Čr Kateřina Robeová :) alias Hráblík

Turné v Hajzlu!

15. září 2012 v 14:31 | Hráblík = )

Turné v hajzlu!


Tak pokud jste si oblíbili úžasnou sérii Mládí v hajzlu, určitě Vám neušlo nové vydání nezávazného pokračování Mládí furt v hajzlu!

A u příležitosti vydání této knihy uspořádalo vydavatelství Jota ve spolupráci s knihami Dobrovský autogramiádu C. D. Payne!

Takže včera ve tři hodiny, ve Vaňkovce jste se mohli potkat a získat autogram od volnomyšlenkáře, autora Mládí v Hajzlu, Holubí mambo a nebo Americké krásky, no prostě s C. D. Payne.

Já tam byla a jsem ráda. :) U této příležitosti jsem si koupila knihu Mládí furt v Hajzlu a nechala si ji podepsat :)
3. Knižní sraz Brno!

27. srpna 2012 v 21:08 | Hráblík = )
Jak z názvu článku vypovídá, měli jsme 3. sraz :)

Ahojte moji blogoví příznivci, kteří mě čtete a jste tu se mnou! :)
Dneska jsme měli Sraz v Brně :) který jsem si naprosto užila, i když jsem se chvílemi ztrácela v těch filmech :D ale jinak určitě super strávené odpoledne :))
Jako minule jsme se s Katie sešli chvilku před a mířili přímo k Dobrovskému, :) kde už čekala Rodaw po chvilce dorazili ostatní holky...
Já jsem se seznámila se Zu a s Veryuu, které mi obě příjdou dost sympatické :)
Na sraze jsem se také potkala s Nočním Skřítkem, konečně jsem předala výhru ;) a potom taky s Anette :) no a poslední člen, který se k nám přopojil trochu později byla Terka, pokud se nepletu a ta došla i se svým přítelem, který je z Chorvatska :)
Sraz jsem si užila a ještě potom prohlížení antikvariátu a ochodů s Katie bylo úžasné :)
U této příležitosti jsem si v levných knihách koupila To je ona : Okouzlující, To je ona : Proslulá, To je ona : Bezstarostná. Což je nenavazující pokračování Gossip girl a víte co? Jedna knížka stála 79! :) Děkuji Katie, za to, že mi je našla ;) Takže mám 3 knížky za cenu jedné! ;)
Jsem spokojená a ještě jsem zjistila, že 11.10. bude autogramiády Michala Viewegha v Brně! Tam musím být! :)
Už se těším :)
Takže zatím se s Vámi loučím a ahoj ;)

Nesnáším reality show!

26. července 2012 v 20:41 | Hráblík = )
Nemám ráda reality show a stejnak na ně koukám :D !
Hrozně sympatickej je mi Jirka z Farmy! :)

Jinak jsem neodolala a koupila jsem si Siročinec slečny Peregrinové pro podivné děti za super cenu! 260 asi? :D
Už mám přečtené něco přes stovku! :) A docela se mi to líbí :)

Zítra jedu do Holandska na víkend :) Potom přidám fotky :)

2. Knižní sraz Brno! :)

21. července 2012 v 14:41 | Hráblík = )
Ahojte :)
Včera jsem se zúčastnila knižního srazu v Brně, kam mohli přijít všichni, kdo mají aspoň trochu rádi knížky! :)
Sraz byl sive historicky druhý :D ale pro mě byl první a jsem moc ráda, že jsem se odhodlala a na sraz jsem přišla !
Sice jsem se trochu styděla, ale to asi trochu všichni ... :)
Všechny členky mi přišly hrozně smypatické! :) A všechny jsem ráda poznala.
S blogerkou Katie jsme se domluvili, že se spolu sejdeme a na sraz dorazíme společně :) Jsem moc ráda, že jsem se domluvili, sice to bylo narychlo :D , ale našli jsme se! :) Dobře jsme si spolu pokecali a připadalo mi to, jako kdybych Tě znala roky :D Jsi mi hrozně sympatická a těším se, až se solu sejdeme a půjčíme si knížky, ať už na dalším sraze, nebo jenom tak :) Byla jsi na mě moc hodná a doprovodila mě do Avionu a potom zpátky :) Nelituji, že jsem Tě poznala! :)

Celkem nás bylo devět a myslím, že jsme si povídali asi všichni se všema :) Byl to takový knižní myšmaš :D
Asi se opakuji, ale jsem moc ráda, že jsem Vás všechny poznala! :)

Hodně jsem byla zvědavá na Rodaw, protože má hrozně sympatický hlas a tak jsem si nějak nedovedla představit jak vlastně vypadá :D A vypadáš hrozně smypaticky, vlastně nevypadáš ty jsi! :D S Katie jsme se shodli, že jsi hrozně pozitivní člověk a dodáváš srazu takové světlo ... :) Prostě jsi osobnost s velkým O! :)

Seděla jsem vedle Katie a Zuzzi, která byla stejně jako já s Katie nováček, ale byla moc milá a taky smypatická a věděla o čem mluví, když jsme řešili různé knížky :) Další členka byla Snow Fairy, která snad přečetla skoro všechny knížky a je hrozně chytrá! :) Jednou jsem u ní vyhrála knížku a jsem moc ráda, že jsem Tě poznala! Protože máš super názory a snad všechny znáš! :) Potom její sesterská blogerská i reálná kamarádka Lady McFly´s která snad zná taky všechny knížky a filmy! Ať jsme mluvili o čemkoliv, věděla a znala vše a na všechno měla názor. Hrozná smypaťačka od podívání a holka do nepohody :) Připojil se k nám i Skřítek, za což jsem moc ráda! Protože jsem Tě ráda poznala! Byla jsi taky hrozně smypatická a zábavná jako v tvých videích! :) Dále tam s námi byla i Maiqa, která skvěle zkitizovala skoro všechny obálky :), měla super názory a stále se usmívala, určitě si sraz užívala! :) Později se k nám připojila maturantka Anette, se kterou jsem si krásne popovídala na téma maturita :) ale i o knížkách.

Prostě samé pohodářky! :) A už teď se těším na další sraz! :)

Jsem strašně ráda, že jsem Vás poznala a zatím ahoj. :)

Hráblík.

Už tady budou prázdniny! :)

13. června 2012 v 19:23 | Hráblík = )
Krásná písnička :)
Ahojte :)
Tak jsme psali test z němčiny a uvidím, jak to dopadne :) Když to bude dobrý, dostanu dvojku a budu mít tři dvojky aa jinak samý jedničky :D Což by bylo krásný :) A mně se to povede, teda snad! :)
Dneska jsme měli na intru uklízecí den, protože zítra jedeme domů a v pátek je volno! :)
Což je úžasný! :) A za chvilku prázdniny, jak se těšíte?
Já jsem si sháněla brigádu, snad se poštěstí :)
Musím si nějak vydělat na nížky, chci si jich koupit moc a moc :D

No nic, jdu se kouknout na dějepis, zítra jsem ještě zkoušená! :)
A příští týden už bude pohoda a leháro :)

Xoxo :D Vaš Hráblík! :)

Dlouho jsem tu nebyla!

23. března 2012 v 18:32 | Hráblík = )
Ahojte!
Takže, dlouho jsem se neozvala, nevím proč ! :D
Ok tak vím, kašlala jsem na to...

Mezitím co jsem se neozvala se stalo pár věcí, ale nic převratnýho... :) Takže 16. jsem oslavila narozeniny. Dostala jsem polici na zed a dostanu ještě police na knížky :) Vyhrála jsem v coo boo knížku :) Rudá jako rubín. Poto mjsem byla na okresním kolev olympiádě s českým jazykem, kde jsem se nijak neprosadila... co už :)
Ve škole pohoda, až na ..... no to je jedno :D Byli jsme venku s holkama :) ve středu a ve čtvrtek a byl to krásnej týden! :) Každej den jsem šla spát a byla jsem jak mrtvola :D Krásně se mi spalo a to dokonce i na intru :D

Dneska jsem dojela dom a víte co?
Naši koupili myčku! :D Já jsem z toho hotová :D
Už nebudu muset umývat nádobí!!! :D

V kině je teď nový film Hunger games, který jsem chtěla vidět, ale počkám si, až bude ke stažení. Chci si to stejně nejdříve přečíst :)

Tak zatím ahoj ;) :)

Inventář nedopadl dobře :D

4. března 2012 v 19:41 | Hráblík = )
Drahé dívky,
jestli kluk stopne videohru
jen proto aby vám odepsal zpět.
Vemte si ho.
Ahojte :)
Jak se máte lidi? :)
Dlouho jsem se vám neozvala, ale on nějak nebyl čas...
Včera měl Rostík dva měsice! :D
A já jsem ho dneska hlídala sama :D asi tak dvě tři hodiny :D Za tu dobu jsem ho musela nakrmit, on se stihl pokakat, a taky ho podezírám, že se mi smál! :D Jo smál!

Dneska mi mamka dovezla dom policu k narozeninám, protože jsem se stěhovala do menšího pokoje, kde nebylo vybavení, tak už mám postel, skříň, stůl a ted i poličku. Na knížky :)
Knížky jsme musela přebrat a ty dětské jsem nechala v dětském pokoji, po inventáři knih mi došlo, že skoro žádný pořádný nemám! :D
To se musí napravit.

Ve škole je to v pohodě, až na jednoho debila, ale to se musí přežít.
Naštěstí tenhle týden bude mít praxe, hurá! :D

Tak zatím...

Blbá nálada ˘.˘

19. února 2012 v 17:37 | Hráblík = )
Dneska jsem se učila do školy, protože zítra píšeme nějaké písemky.
Jak jsem psala, vyhrála jsem u nás na škole Olympiádu z češtiny a pojedu na okresní kolo,
akorát ještě nevim, jak se tam dostanu :D
Mám nějakou blbou náladu.
Upřímně se mi nechce ani na intr, ani do školy.
Budeme mít ples 9. března, ale mně se tam nechce, za to všichni nám říkají, at tam jdeme... :D

Jinak jsem si udělala radost a koupila jsem si knížky Výchova dívek v Čechách a Ságu prokletých 4. díl.
Obě mám sice přečtený, ale to nevadí. :D
Viewegha mám hrozně ráda! A sága prokletých mě hodně bavila.
Jsem ráda, že je mám ve své knihovně :D
Která se teprve bude budovat.

Zatim ahoj, zkuste mi nějak zlepšit náladu (˘.˘)

Co je novýho ,)

5. února 2012 v 21:46 | Hráblík = )
Dloho jsem nenapsala, co je novýho.
Tak teda píšu.
Jedna z největších novinek je, že jsem psala u nás na střední Olympiádu z češtiny a překvapivě :D jsem nejlepší dokonce z celé školy. Proč ne? ,)Z 20 bodů jsem měla 15. Nic moc, vím, ale stačilo to :D
Nebudu lhát, potěšilo mě to a dost :D
Ve škole jinak asi novýho nic není. Bylo vysvědčení. Měla jsem čtyři dvojky. Což si mylsím, že je dobrý, když vezmu v úvahu, že jsem na střední první půlrok :D Je to sranda. Zatím no.
Někdy se bojím. Toho co příjde. Maturita je sice v dálce, ale ta dálka se blíží hrozně rychle. Já nechápu jak někdo může v prváku říct, že má čas?! :D... Připadá mi, že už bych se měla začít učit :D a přitom asi ten čas ještě fakt mám x)

Jinak bráška má už měsíc! :D
A já mám týden prázdniny! :) Mám se fajn.
Tak zatím ahoj.
Hráblík.

jen tak :)

9. ledna 2012 v 14:41 | Hráblík = )
Ahojte :)
tohle je můj první článek z notebooku na intru
Je suprovej! :)
Dneska byl dlouhej, ale docela pohodovej den ;)
dostala jsem tři jedničky heč :D

Jinak dneska jede brácha domů :)

A ještě jsem dneska našla dvacku! :D

Tak zatím ahoj, jdu se dívat na film :)

Rok 2012

1. ledna 2012 v 13:44 | Hráblík = )
Ahojte :)
Do nového roku 2012 Vám chci popřát všechno pozitivní :)
Snad jen kromě HIV :D a těhotenského testu ;)

Včera mi nádherně začal tento rok, nebudu to tady rozebírat, protože se vlastně nic nestalo, ale přece jenom mě to potěšilo ;)
Doufám, že jste si toho Silvestra pořádně užili, netrpíte bolehlavem. A dneska to snad pořádně dospíte ;D
Za chvilku tu zase bude škola a pololetní vysvědčení, tak ať se Vám daří.

Já jsem si nedala nějaké předsevzetí, ale něco málo jako přísliby! :)
Takže se je budu snažit udržet ;)
Zatím Vám přeju krásnej den, ještě se tu zastavím ;)
Hráblík.

Můj život, moje pravidla! :)

31. prosince 2011 v 13:19 | Hráblík = )
Dělám nějaké změny ve svém životě..., 
Kdybych vám neodpověděla na zprávy
a nezvedala telefon jste jedna ze změn!
Krásnýho Silvestra přeju ;)

Sny se plní.

24. prosince 2011 v 21:10 | Hráblík = )
Lidi!
Sny se plní. :)
Dostala jsem notebook. I když jsem doma říkala, že ho nepotřebuju :)
Oni mě ho koupili.
Miluju je.
Bylo mi to až líto, takže jsem brečela.

Všem posílám dárek
Tady

Vánoce

24. prosince 2011 v 12:09 | Hráblík = )
Ahojte :)
Dneska jsou Vánoce :)
A proto Vám všem přeji Krásné Vánoce, ať máte pod stromečkem vše co jste si přáli a prostě si to užíjte jak nejvíc to půjde.

Tenhle rok jsem si vlastně uvědomila, že Vánoce nejsou jenom o dárkách. Moje mamka měla být v nemocnici, protože má rizikové těhotenství a je hodně nemocná. Jsem moc ráda za to, že tu je s náma. A kdybych mohla, dala bych jí půlku zdraví ze svého, bohužel to nejde. Jak se Rostik (můj bratr) narodí tak musí jít do nemocnice, aby ji vyléčili, protože v těhotenství prodělala trombozu v noce a embolii plic, obojí dvakrát.

Proto si pod stromeček přeju jedině aby jsem se za rok zase všichni sešli a taky, aby jsme byli všichni zdraví.
Nepotřebuju drahé dárky!
I když notebook by se šikl... :D
Co nadělám, stačí mi co mám.
Hráblík

Škola...

15. prosince 2011 v 13:43 | Hráblík = )
Ahojte! :)
Jsem na intru a mám před sebou skoro poslední týden školy :)
A docela mě to tu baví :D :) Musím se ale pořád učit, protože pořád píšeme nějaké písemky, nebo někdo zkouší a tak... :) Všera jsem se učila Právo ♥ který mám moc ráda :) A dostala jsem jedničku! :) A to bylo hodně stran! :D
Super :D

Včera jsme si s Terkou koupili energeťáky - litr za dese korun... :D
Kdo by to nekoupil?! Jenže mi to pili v noci :D a potom jsme se v jednu ráno divili?! že nemůžeme spát! :D
Ani teď se mi pořád ještě nechce spát :D
I když jsme spali asi jenom 4 hodiny a ani ne v kuse... :)

Přístí týden jdu do školy až v úterý odpoledne, takže vlastně nejedu do školy :D
Jdu na intr ... :) V pondělí si udělám volno a půjdu se kouknout na základku a v úterý jedu na srdeční do Břeclavi.
A ve středu jedeme se školou do prahy, moc se těším :)

Zatím zdarec, valím se učit ;)

Nejsem mrtvá ryba, abych plavala s proudem!

10. prosince 2011 v 17:25 | Hráblík = )
Až mi bude 80 let a budu sedět ve svém houpacím křesle. Budu číst Harryho Pottera.
A moje rodina mi řekne: Po tak dlouhé době ?
Odpovím: VŽDY!
- Alan Rickman
Nezačnu jako normálně, protože nic není normální!
Já nejsem normální, měním se, mění se lidi kolem nás.
A připadá mi, že mi málokdo rozumí.
Nic není jako dřív, všechno se změnilo.
A hlavně jsem se změnila já!
Nezajímají mě názory ostatních! Budu si dělat co chci a co budu chtít!
Jsem jiná! Ale to jsem byla vždycky... :) To mi nevadí :D Jsem za to ráda, protože nechci být jako všichni kolem mě! Nejsem mrtvá ryba, abych plavala s proudem! :)
Tak mě ku*va nechte žít!

Dneska jsem si dívala na Harryho Pottera, je to ten nejdokonalejší film, příběh, který jsem četla a viděla. MIluju ho! :) Je to úprostě krásný. I když jsem u toho brečela, skoro celou dobu, protože bylo jasné, že posledním dílem to končí, bylo to prostě úžasný!
A nechápu lidi, který to nepochopili! Na konci měl tři děti... :)
Bylo to prostě nádherný

Myslím, ale že jsem se zlepšila k lepšímu. Vím, co je pro mě dobrý. A Střední škola a odborné učiliště bylo tím nejlepším krokem, jaký jsem mohla udělat, je to skvělá škola. Jsem ráda, že nejsem v Brně a že už nejsem na základce!
Je to tam krásný! A hlavně jsou tam lidi, který mi ROZUMÍ!
Našla jsem si tam úžasný přátele...
A to pro dnešek stačí...

Podzim už se hlásí, je mi zima =D

3. prosince 2011 v 15:50 | Hráblík = )
Ahojte:)
Tak se vám zase hlásím :)
Jsem teď doma, předěláváme a barvíme pokoj :D
Ve škole je to pohoda.

Život je krásnej, když znáte lidi, který vám rozumí...
A já minimálně jednoho takovýho člověka znám, :)
myslím, že sem nemusím psát ani jméno :D
Že ONA to ví :)
PS. Dík za kalkulačku :D

Něco novýho u mě asi není.

Tak zatím... Hráblík.

Happy!

19. listopadu 2011 v 19:12 | Hráblík = )
Ahojte! :)
Mám se skvěle. Mám super život i náladu.
Mám skvělou rodinu.
Všehcno je skvělý, jsem ráda, za to že jsem chytrá.
A hlavně za to, že jsem jiná!

Ve škole mi to celkem jde :)
Líbí se mi tam, baví mě to.
zase se ozvu :)

Čínská mafie :D

7. listopadu 2011 v 14:32 | Hráblík = )
Ahojte ^.
Mám se dobře a co vy? :)
Jsem na intru, takže tu budu míň, ale stále jsem tady :D
Dneska jsme měli jenom 5 hodin :D Héč
Asi přemýšlím, že napíšu nějakou další povídku.
Jedna by tu byla.
Je to spíše pohádka :D
Vymyšlená na téma pověsti :D do hodiny Dějepisu.
Možná ji sem potom dám ;)

(-.(-.(-.(-.(-.(-.(-.-).-).-).-).-).-).-)
Čínská mafi vás stále sleduje
xD

The news! :)

30. října 2011 v 21:07 | Hráblík = )
Ahojte (:
Jak jste si asi všimli, zase jsme se ozvala. :)
Víte, ono to bez blogu nejde :D :)
Co je nového?
U mě asi celkem nic. Měli jsme štěňátka, ode dneška už máme jenom jedno.
Budu mít bratříčka, o to mjsem věděla od začátku, ale nebylo to jisté, protože mamka měla nějaké problémy. Proto to píšu až teď. narodí se v lednu. Bude se jmenovat Rostislav Robe.
Jedno štěňátko co jsme si nechali se bude jmenovat Nela.

Na intru není nic nového. zatím nemám ani notebook, ale rozhodla jsem se, že kašlu na volnej čas, prostě sem budu psát, i kdybych měla ten den natáhnout :D !
Jinak se mám dobře :) Dostala jsem krásnou modrou mikynu Adidas! :) I když jsem nejdřív byla naštvaná, protože jsme myslela, že mi nebude, ale je mi! Je moc krásná :)

Tak já už budu končit, zítra se vám zase ozvu :)
Jinak děkuji za pochvalu nového desingu :)

Vůbec!

16. října 2011 v 20:24 | Hráblík = )
Nezvládám to!
Ptáte se co?
Lehká odpověd NIC!

Je tu ale

8. října 2011 v 13:13 | Hráblík = )
Ahojte.
Así víte, že tu moc nejsem. Je to divný.
Blog mi chybí, ale zae na něho nemám čas.
Asi to bude lepší, až budu mít notas, protože takhle na to není opravdu čas.
Přístup na internet na intru sice mám, ale je tu to ale.
Blugu se budu věnovat,
nechci tu skončit, nebo ho nedej bože smazat :D
To ne nikdy :D
Ale zase tu nebudu každej den, jako do teď.
Prostě se tu zase někdy ukážu ;)
Zatím ahoj.
Hráblík.

About it

13. září 2011 v 16:53 | Hráblík = )

Ahojte.
Není to tu tak hrozné jak jsem myslela.
Dneska jsem dostala moji první známku. Překvapivě jedna :D z dějepisu.
Zítra máme právo. Které mě docela chytlo, ale nebaví mě veřejná správa :)
Na intru jsem s barčou a většinou se smějeme.

Ve třídě je nás 17. z toho tři kluci.
Je tam taky sranda, i když s někým jsem si asi nepadla do oka.

Jinak se nám narodili štěnátka! :) A už se těším na pátek až je uvidím.
Jsou čtyři. Dva dalmatýni a jeden černej a jeden hnědej.
Kdo umí pořítat vyšlo mu 4 :D :)

Zatím vás zdraví Hráblík.

Pomoooc

6. září 2011 v 17:07 | Hráblík = )
Ahojte! :)
Píšu tehle článek z internetu na intru :)
Přece jen se vám musím ozvat :)
Ve škole pozvolna začínáme s učením a myslím, že až začneme úplně, tak to bude lepší a rychlejší! :D
Zítra máme tělocvik :D Náš první.
A myslím, že bez písniček a bez knížky bych to tu nevydržela!!
Přemýšlím nad tím, že bych byla doma, ale zase každej den ráno vstávat brzo :D
Já chci na základku! :D
Pomoc :D
Dojeďte mě navštívit! :)
Máte to za domácí úkol! :D

Slíbený článek

4. září 2011 v 20:43 | Hráblík = )
Takže škola.
Je to Střední škola a stední odborné učiliště Hustopeče.
Já chdoím na střední =D Jsem na studijním oboru - veřejnosprávní činnost.
Je nás ve třídě asi 18? :D Z toho tři kluci.
Holky aji kluci vypadají hodně sympaticky a starší ročníky na nás chodí koukat jako na opice v zoo :D
To je ale prý normální. Dostala mě hláška jedné holky- Oni pořád chodijou po škole, protože nevijou kde jsou xD
Tohle řekla na chodbě. Smála jsem se tomu ještě doma xD
Ve škole jsem byla 5 hhodin z toho jsem se stihla seznámit s pár holkama.
Vlastně si pamatuju jen pár jmen, ale to je jedno x)

Internát. Je v budově školi a do čtyř hodin vás pouští vrátný/á.
Bydlím v dvoupokojáču. Mám fajn spolubydlící, která je ale závislá na FB :D
Jmenuje se Bára a jak už jsem psala je fajn. Každý pokoj má vlastní koupelnu, kterou obíváme ještě s třípokojáčem vedle.
V kuchyni vaří docela dobře. Měli úžasnou svíčkovou! :))
Jinak nic zajimavýho nevím. za ty dva dny padlo tolik hlášek xD
Takže se mi prodloužil život.

Víkend jsem si užila s bývalýma spolužačkama =)

A co vy a vaše školy? ;)

intér

2. září 2011 v 15:48 | Hráblík = )
Doma z intru! :)
Intr bezva :D
Dejte mi čas na rozdejchání :D

Najivitá bolí

29. srpna 2011 v 13:37 | Hráblík = )
Ahojte.
Dneska musím nachytat věci.
Ve čtvrtek to začíná. Škola, ano škola volá! :D
A já se docela těším na ty nový lidi.
Dneska musím jet ještě do města a koupit si silonky :D
A nějaký věci ještě :) A taky babičce dárek k naroeninám. :)
Co vy?
Je něco novýho? :)

Přišla jsem na to, že kluci v mým věku jsou važně ještě malý děti, protože nevim jak to popsat, abych nikoho neoznačila. Ono to totiž asi nejde, nikoho neoznačit :D Kluci asi potřebujou fakt více času na dospívání(?) :D Nebo na co.
Najivita mě prostě opustila. (Bohužel moje srdce ne)
 
 

Reklama