Láska, sex a touha - Nikdy neříkej navždy

5. dubna 2013 v 17:00 | Hráblík = ) |  Recenze

Láska, sex a touha - Nikdy neříkej navždy


Anotace:
Sedmnáctiletá Sára byla poslední z party, kdo neměl OPRAVDOVÉ zkušenosti s kluky. To se ale změnilo a teď prožívá svoji první velkou lásku. Na dovolené ve Španělsku potkala báječného kluka - Joea a všechno je téměř super... alespoň ze začátku. Zničehonic však Joe zmizí, nezvedá telefon, neodpovídá na zprávy. Co když Sáru jen využívá? Podaří se jí odhalit pravdu?

Stručný děj:
Sára jela s rodiči do Španělska, kde se seznámí s báječným klukem, ona která ještě v životě s žádným klukem nebyla, je nadšená a hodlá si prázdniny s Joem užít se vším všudy.
Žhavé letní počasí přímo popisuje jejich vztah, který na konci léta chtějí uzvařít společnou nocí. Sára vyláká rodiče a mladšího bratra poslední noc ven, aby měla s Joem volno a tu noc se spolu vyspí.
Joe slíbí, že se co nejdříve ovze, jenže tak brzo to nebude, Sára smutní a svoje zážitky vypráví svým nejlepším kamarádkám, které nadšeně poslouchají...
Tahá Joe Sáru za nos? Dopadne zamilovaný příběh lásky dobře? To se dozvíte, pokud si knihu přečtete ...

Postavy:
Sára - podle mě dost najivní slečna, která mi moc v knize nesedla. Letní láska se ztrácí zároveň s létem, ale ona je do jejího vztahy s Joem naprosto zabraná a pořád v něj věří
Joe - dost vychytralý kluk, který si umí dát dvě a dvě dohromady...
Ashley, Dona, Cass - jsou to Sářiny tři nejlepší kamarádky, které stojí při ní a poslouchají příběh její letní lásky. Každá je jiná, ale oni se doplňují
Rich, Jack, Ollie - jsou Sářini kamarádi, kteří také stojí výhradně při ní


Můj názor:
Takže kniha podle anotace zněla dost dobře, ale opak byl pravdou, knížka mě skoro vůbec nebavila. Byl to typický letní románek, který nemohl skončit jinak než koncem. Nelíbil se mi ohraný námět, který se stále opakuje. Sára byla totálně najivní hlavní hrdinka, kterou najdete v každém druhém dívčím románku.
Příběh o tom, že v létě na rodinné dovolení ve Španělsku se dívka seznámí s klukem, který se do ní zamiluje a ona do něho je pro mě strašně ohraný a nudný, ničím nezajímavý.
Knížka je plná opakujicích se najivních věcí. Hodně mě dostala scéna, kdy se Joe ozval Sáře a ta se málem přerazila, aby se mohli spolu sejít ...
Na závěr můžu pochválit snad jen obal, který se mi líbí, ale to je asi všechno, knížka mě zklamala, příběh mě vůbec nezaula.


Ali Cronin
- bohužel o autorce jsem nenašla žádné informace

Tímto děkuji nakladatelství FRAGMENT za poskytnutí recenzního výtisku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mimi Mimi | Web | 6. dubna 2013 v 8:23 | Reagovat

nemam rada tydle nudne romanky..ok stejne tema ale novy nadejch a zajimava zapletka :)

2 Kane Kane | Web | 14. dubna 2013 v 10:10 | Reagovat

Už podle anotace to zní ohraně. :) Teď už nestačí jen nějaký zamilovaný příběh, chce to i zajímavé, vtipné příhody, hrdinku, která bude mít mozek větší než slepice a poutavé psaní autora. :) Každopádně tipuju, že se na ni vykašlal a ona nakonec našla lásku v některém ze svých kamarádů a díky tomu létu se upevnily vztahy mezi ní a kamarádkami, protože jí konečně naslouchaly apod.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama