Tak už to někdy je:(

17. ledna 2010 v 19:06 | Hráblík = ) |  Láska
Procházím parkem a přemýšlím, Proč, proč zrovna on?? V parku jen tak přešlapuju z nohy na nohu a vidím lidi, kteří kolem mě bez zájmu chodí a křčí na mě " uhni, stojíš v cestě"..Pláču, nevím , proč je mi tak těžko u srdce,, sedám si na lavičku.Vždyt je to přece krásné ne? Miluju Davida, tak co mi ještě zchází.. on...Pláču stále víc, mám oči uplakané a sama sebe se ptám, jestli je osmiletý věkový rozdíl opravdu tak hrozný...jenže on už má dítě,, Malého chlapce...Proč jsem se musela zamilovat právě do něj?..

Lidé kolem mě procházejí ve spěchu, nikdo si nevšimne uplakané dívky sedící na lavičce....Ach Davide kdybys tak věděl jak moc tě miluju....Každdý den, když jdu ráno do školy a vidím tě, vím, že ty ke mě určitě taky něco cítíš,, už ten tvůj pohled, je tak krásný,, díváš se na mě s neobvyklou láskou,, a né jako na všechny ostatní..
Už když jsem ti napsala první dopis, neodepsal si,, já, řekla sem ti o všech citech , které k tobě cítím.. neodpověděl si,, a když sis mě potom zavolal k sobě, řekl jsi, že prostě nemůžeme...že máš doma ženu,, kterou sice už nemiluješ ,ale pouto k dítěti je silné.

...Sakra, proč musíš být můj učitel?! proč, proč ..Proč?!

Při mém druhém dopisu tobě se mi velice ulevilo.,, řekla jsem ti úplně vše,, ty pozval sis mě k sobě do kabinetu, a znovu si řekl, že nemůžeme,, ale tentokrát to bylo už jiné.. nebyl jsi zas až tak odmítavý..Po chvíli jsme se začali líbat, věděla jsem , že je to špatné , a že ho možná vyloučí, ale touha po lásce milovaného muže byla silnější..Bylo to úžasné milování,, byl tak něžný..Když bylo po všem,, oblékl se a řekl ať vypadnu, že mu sexuálně nevyhovuju..

Ptala jsem se proč?! ale odháněl mě, a zamkl se v kabinetě,, Plakala jsem.. Utíkala domů a pořád dokola jsem si říkala, že to byly jenom jeho výčitky, že jsem tak mladá, a vůči jeho ženě to bylo dost nefér...Když jsem poté chodila do školy, vyhýbal se mi a pak odjel na 14 dní do Alp Lyžovat..

Bylo mi neustále nějak zle,, ranní zvracení, tušila jsem co to asi může být, ale nechtěla jsem si to přiznat..Po čase to bylo k nevydržení, pocit, že nevíte.. A tak jsem tedy šla ke gynekologovi, potvrdil bohužel mojí nejhorší obavu..Byla jsem těhotná!! Ale co ted? Byla jsem ve třetím ročníku,, Věděla jsem, že nedostuduji,, a nevěděla jak na to bude reagovat David.. Když přijel a já mu to řekla, byl hrubý a řekl mi ať jdu na potrat..Nechtěla jsem,, chtěla jsem být s ním..

Byl na mě velice hrubý,, a když jsem se po týdnu dozvěděla, že spal skoro s každou holkou ve čtvrtém ročníku, bylo mi do breku ještě víc..

Napsala jsem tedy dlouhý dlopis, obsahující všechny mé city a rodičům jen krátký dopis na rozloučenou,že už jsem to citově nevydržela,, Bylo mi líto hlavně toho nenarozeného dítěte, a bylo mi líto jeho ženy..Šla jsem do koupelny vzala žiletku...Ale ne, nezvládla jsem se říznout, vzala si tedy prášky a nasypala si hrst prášků a zapila..

Ráno už se Niky neprobudila.. Plakali její rodiče,plakal i David, i když on byl vlastně důvod jejího stesku , žalu,, Později jsem se dozvěděla, že David se rozváděl, a že chtěl žít pouze s Niky a musel před lidmi dělat,, že jí nezná,, aby mu zbyly nějaké peníze...To už se Niky bohužel nikdy nedozvěděla,, i to , že David se týden po ní zabil také,, vyhodily ho z práce , rodina ho již nechtěla a jediný o kom věděl, že ho doopravdy miloval byla Niky , Ta se kterou tak vymetl a které hodně ublížil.. Se slovy Odpust mi, vzal žiletku a podřezal si žíly....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MiGelle MiGelle | Web | 17. ledna 2010 v 19:25 | Reagovat

ahojky jo sme sb a promin nemam cas ja se zitra ozvu

2 Luci Luci | E-mail | Web | 17. ledna 2010 v 21:23 | Reagovat

To už jsem někde četla.. je to smutný, ale má to skrytou krásu =)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama