Láska?

5. července 2009 v 15:37 | Hráblík = ) |  Láska
Máš kluka který by ti snesl modrý z nebe ,ale ty se porád trápíš ,protože když seš sním myslíš na jeho kamaráda.Který ti připadá mnohem hezčí a milejší.A víš že na tebe háže oči o kterých tvůj kluk nemá ponětí.Ty nechceš zradit tvého kluka a ten koho opravdu miluješ nechce zradit svého kámoše.Svět má spoustu odpovědí ale ještě víc otázek na některé se nedá odpovědět ani s chladnou hlavou.Na některé otázky odpovídá sám život.A je na tobě jak tyhle otáky pobereš.Každý je přece strůjcem svého štěstí.

Myslíš si že už konečně nastane to že si vybereš jednoho ale i kdyby byl lepší seš natolik tvrdohlavá že si jdeš za svým snem který je stejně nereálný jako aby ryba přežila bez vody 20 dní.....ale pořád za tím jdeš a myslíš i že bereš ohledy na druhý ale ty druhý jsou hráz přes potok a za tím potokem je to co hledáš baryéry musí pryč já sem se ale zahrabala a jsem na dně potoka co ted...??


Myslíte si že máte všechno lásku,přátele,volnost.Nemáte ale nic ,protože ztratíte rozum.


Ted už je asi konec. Láska je jako příklad v matematice, počítal/a jsi a došla na špatný výsledek, chceš se vrátit zpět, ale nemůžeš zvoní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrs.Peťulka Mrs.Peťulka | Web | 5. července 2009 v 15:47 | Reagovat

hezkej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama